Profesjonalnie zorganizowany...

Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Był on bardzo profesjonalnie zorganizowany. Bardzo miłe spotkanie i zwiedzanie Auckland z p.Bogusławem, panią Marię poznaliśmy tylko w przelocie. Mąż bez problemu radził sobie z lewostronnym ruchem. Nowa Zelandia bardzo nam się podobała. Udało nam się wygospodarować trochę czasu na piesze wycieczki, ( m.in.w parku Tongariro) jak również zwiedzanie ciekawych miejsc po drodze, choć pokonywanie odległości w górzystym terenie jednak trochę tego czasu nam zabierało. Na wyspie południowej trochę nie dopisała nam pogoda, na lodowcu (lało), ale generalnie było ładnie. W Australii również byliśmy otoczeni opieką p. Jurka Kutz i p. Lucyny, którzy starali się jak najwięcej nam pokazać Tak więc cały założony program zrealizowaliśmy bez problemów, choć gdybyśmy jeszcze dołożyli kilka dni w Nowej Zelandii to pewnie byśmy mieli okazję posiedzieć na którejś z pięknych plaż.

Małgorzaya Grzywacz z mężem

Żal było wyjeżdżać...

Wszystko udało się wspaniale. Pozwiedzaliśmy wszystko co można było w tak krótkim czasie i żal było wyjeżdżać. Organizacja wyjazdu super bezproblemowa.

Agnieszka Ćwiklińska

Organizacja ze strony Państwa firmy była wyśmienita...

Podobało sie nam bardzo, to było nasze wielkie marzenie i jestesmy szczęśliwi, że udało się nam zwiedzić Nową Zelandię w takich komfortowych warunkach. Organizacja ze strony Państwa firmy była wyśmienita, całkowicie bez zarzutu, opieka Państwa Nowak doskonała - odbiór na lotnisku, zwiedzanie Auckland z Panem Damianem, przemiłe spotkanie w konsulacie, lekcje jazdy samochodem po lewej stronie, nowozelandzki telefon komórkowy do użytku w Nowej Zelandii i "meldowania się":) - czuliśmy sie jak pod skrzydłami rodziny. Sporo podróżujemy, ale ta wyprawa była wyjątkowa. Wszystko udalo sie znakomicie, łącznie z pogodą - nie padało ani jednego dnia, co należy tam chyba do rzadkości. Jedyna refleksja - plan był bardzo napięty (na nasze życzenie) i wykonalność zależała od pokonania sporych dystansów przez większość dni, co w razie niepogody mogłoby sprawić pewne problemy. Polecałem już z czystym sumieniem Państwa firmę paru osobom, które myślą o podróży do Nowej Zelandii w przyszłości, może któraś skorzysta.

Mackiewicz Tomasz z rodziną i znajomymi

Czuję się zobowiązany podziękować...

Mimo perypetii ze złamaniami, naszą wycieczką jesteśmy zachwyceni. Czuję się zobowiązany podziękować za naprawdę fajną atmosferę i opiekę. Nowa Zelandia: szokująco czysta: masa turystów - 0!!! śmieci. Drogi przyjazne bez kretyńskich jak w Polsce ograniczeń prędkości; Najlepsza referencja: moja żona, która do naszej wycieczki nie wyobrażała sobie życia poza Polska coraz częściej mówi, że chciałaby mieszkać w Nowej Zelendii.

Zdzisław Górski z rodziną i znajomymi

Super!

Polecam swoim znajomym. Dziękuję.

Tomasz Dzierzanowski

Podobało sie nam bardzo, to było nasze wielkie marzenie i jestesmy szczęśliwi,

że udało się nam zwiedzić Nową Zelandię w takich komfortowych warunkach. Organizacja ze strony Państwa firmy była wyśmienita, całkowicie bez zarzutu, opieka Państwa Nowak doskonała - odbiór na lotnisku, zwiedzanie Auckland z Panem Damianem, przemiłe spotkanie spotkanie w konsulacie, lekcje jazdy samochodem po lewej stronie, nowozelandzki telefon komórkowy do użytku w Nowej Zelandii i "meldowania się":) - czuliśmy sie jak pod skrzydłami rodziny.

Wrażenie z kraju niezapomniane, ale to Pan wie najlepiej:). Ludzie bardzo serdeczni, ruch drogowy zorganizowany bardzo inteligentnie i ponieważ wszyscy przestrzegają przepisów jazda była bezproblemowa i bezpieczna. Zabawnym zaskoczeniem były trudności w znalezieniu w wielu miejscach lokalu z otwartą kuchnią po godzinie 21-szej (przyjeżdżaliśmy późno z uwagi na liczne przerwy w podróży na podziwianie widoków, które w Nowej Zelandii zaskakuja prawie na każdym zakręcie). Nadałem więc temu pięknemu krajowi przydomek "no country for hungry man" ale raczej z przymrużeniem oka:)

Sporo podróżujemy, ale ta wyprawa była wyjątkowa. Wszystko udalo sie znakomicie, łącznie z pogodą - nie padało ani jednego dnia, co należy tam chyba do rzadkości.

Polecałem już z czystym sumieniem Państwa firmę paru osobom, które myślą o podróży do Nowej Zelandii w przyszłości, może któraś skorzysta.

Mackiewicz Tomasz z rodziną

Pani Mario, Panie Damianie!

Dojechaliśmy bezpiecznie do domu i próbujemy dostosować się do pory roku i czasu w Europie. Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie naszej wycieczki, a także pełne zaangażowania prowadzenie nas krok po kroku po Nowej Zelandii. Dzięki temu w tym dalekim kraju, poczuliśmy się bezpiecznie i wręcz rodzinnie. Z pełnym przekonaniem, będziemy naszym znajomym polecać Państwa usługi. Serdecznie pozdrawiamy z Polski

Jerzy, Agnieszka i Michał Samochowiec

Dzień dobry

Bardzo dziękujemy za wspaniały wyjazd. Podróż powrotna przebiegła spokojnie i bez problemów. Trochę czasu jednak zajął nam powrót do naszej strefy czasowej i codziennych obowiązków.

Marek i Marta Szyprowscy

Dziękujemy

Za doskonałe zorganizowanie podróży, koperta zostawiona w Novotelu, samochód oddany, bagaże nadane, czekamy na boarding.
Odpoczelismy ogromnie, wracamy jak z innej planety.

Jacek Manikowski

Witamy.

Jesteśmy już po wyprawie do Nowej Zelandii ale wszystko udało się dzięki Panu Rafałowi z WycieczkiNowaZelandia.pl, który był naszym organizatorem. Na miejscu mieliśmy wszystko zarezerwowane tj. samochód, hotele, atrakcje. Mieliśmy cały program na dwa tygodnie. Serdecznie polecamy zwiedzanie Nowej Zelandii ale na pewno na dłużej!!! Ponieważ te dwa tygodnie minęły za szybko. Dzięki Panu Żurmanowiczowi jesteśmy bardzo zadowoleni z wyprawy życia!!! Zostały nam tylko miłe wspomnienia i zdjęcia. Chcielibyśmy jeszcze tam wrócić.

Aneta i Marcin Pyszczek

Witam.

Już dotarliśmy do Nowego Sącza. Podróż do domu przebiegła nam bez kłopotów. Jeszcze raz dziękujemy Państwu za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki. Bardzo, bardzo dobrze się bawiliśmy. Wszystko było na najwyższym poziomie!

Pozdrawiam, Roman Majcher

Witam Serdecznie!

Pora na nasze wrażenia z wycieczki, już dochodzimy do siebie po podróży… Przede wszystkim OGROMNE podziękowania dla Państwa, było dla nas wielką przyjemnością poznać p. Marię i p. Bogdana, p. Damiana i p. Rafała, od którego wszystko się zaczęło… Nasza „Wielka Wyprawa” udała się bardzo, mimo tego, że do ostatniej chwili nie byliśmy pewni wyjazdu… Jesteśmy bardzo wdzięczni za … ciepło i a jednocześnie profesjonalizm, z jakim spotkaliśmy się z Państwa strony, wróżymy sukcesy w interesach (i życzymy ich serdecznie), przy takim podejściu do partnerów i klientów…

Pozdrawiam Włodzimierz Wojdowski

Witam

Niniejszym w imieniu własnym i wszystkich uczestników wyjazdu z naszej grupy chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zorganizowanie niezwykle ciekawego programu wycieczki, a nade wszystko za bardzo miłą i profesjonalną opiekę nad grupa w trakcie całego pobytu w kraju KIWI. Turysta podróżujący do tak odległego kraju, który zarazem ma tak wiele do zaoferowania niewątpliwie jest głodny wrażeń i chciałby zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej. Tak tez było w przypadku naszej grupy. Niemniej z duża dozą podziwu i niskimi ukłonami chciałbym powiedzieć, że gotowość ze strony pana Bogdana do dostarczania nam jak najwięcej wrażeń i wiedzy o Nowej Zelandii bez zważania na ultra intensywny program i własne zmęczenie wzbudziło nasz podziw i dało możliwość doświadczenia więcej niż oczekiwaliśmy. Serdecznie dziękujemy. Ja ze swojej strony dziękuje dodatkowo za możliwość zrobienia tych wszystkich zdjęć. To był wspaniały wyjazd i wspaniała przygoda, która dostarczyła nam wielu wrażeń do których z przyjemnością będziemy wracać, a i pewnie czasami tęsknić za nimi. Dziękuję bardzo.

Mirosław Jaroszewicz

Pozdrawiamy gorąco z deszczowej Polski.

Minęło wlasnie dwa tygodnie od naszego powrotu a wciąż wspominamy chwile przeżyte w czasie naszej podróży. Potwierdziła sie "niestety" w stu procentach informacja, którą znaleźliśmy w internecie przed wyjazdem mówiąca, że lepiej nie jechać bo nie będzie łatwo zapomnieć.
Wyjazd ten spełnił w stu procentach nasze oczekiwania. Była to wspaniała odmiana po kilku wyjazdach ukierunkowanych na głównie na zwiedzanie zabytków tu mogliśmy głównie obcować z piękną i urozmaiconą przyrodą. Zróżnicowane krajobrazy, przestrzenie, oryginalna fauna i flora sympatyczni ludzie brak tłoku oraz dobrze przygotowane zaplecze turystyczne to w kilku słowach to co naz urzekło.
Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na podróżowanie samochodem gdyż dotąd korzystaliśmy z wyłącznie z wycieczek organizowanych przez renomowane biura podróży. Forma ta sprawdziła sie w stu procentach. Wpierw program został dopasowany przed wyjazdem do naszych oczekiwań, potem już w trakcie mieliśmy nadal swobodę na jego pewne modyfikacje, bez popędzania sami nadawalismy sobie tempo a konsulatacje z biurem zapewniały że nasze pomysły miały szansę realizacji.
Jesteśmy zdecydowani kolejne wakacje zorganizować na podobnej zasadzie i juz dziś rozważamy ponowne skorzystanie z usług biura tym razem w Australii choć czujemy niedosyt i nie wykluczamy, ze jeszcze wrócimy do Nowej Zelandii mimo, że spędziliśmy tam trzy tygodnie.

Pozdrawiamy jeszcze raz Panią Marię i Pana Damiana dziękując za profesjonalne przygotowanie i prowadzenie naszego pobytu.

Beata, Anna i Mariusz Ziombek

Szanowna Pani Mario,

Pragniemy serdecznie podziękować za całość organizacji naszego pobytu w Nowej Zelandii. Green Lite Travel nie tylko spełniło wszystkie nasze oczekiwania, jako można mieć wobec biura podróży, lecz w pakiecie swych zobowiązań miało dodatkowe usługi i zapewniło nam taką subtelną opiekę, że wakacje w Nowej Zelandii były doskonałym czasem relaksu. Przygotowany specjalnie wg naszych życzeń i sugestii program pobytu w Nowej Zelandii był doskonały i dobrze opracowany pod względem logistycznym. Nie zetknęliśmy się z żadnym problemem zawinionym przez niedopatrzenie ze strony firmy. Precyzyjne wskazówki, duża ilość dodatkowych informacji, życzliwość – to wszystko sprowadza się do jednego mianownika: doświadczenie i fachowość! Dziękujemy Państwu i już dziś planujemy kolejny pobyt w Nowej Zelandii!

Z poważaniem, Luba i Krzysztof Pawlikowie, Polska

Witam,

W imieniu całej ekipy chciałbym raz jeszcze podziękowac za pomoc przy organizacji wyprawy na "poczatek swiata". Wszystko przebiegło bez najmniejszych zakłóceń i z uśmiechem wrócilismy do Polski:-) Powoli zaczynamy mysleć o kolejnej wyprawie:-) jeżeli będzie decyzja że wyruszamy w Wasze rewiry to napewno skorzystamy z Waszej nieocenionej pomocy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Szczególne pozdrowienia dla Damiana (oczywiście od dziewczyn;-))))

Z pozdrowieniami Krzysiek, Polska

Witamy,

Jesteśmy już w domku.Powrót przebiegł zgodnie z planem. Bardzo dziękujemy za świetną organizację i pomoc w trakcie naszej podróży. Było wspaniale. Pozostały niezapomniane wrażenia i tysiące zdjęć.

Pozdrawiamy, Agnieszka i Krzysztof Kicerman, Polska

Witam

Wybacz Damian, że dopiero dziś odpisuję. Chciałbym Ci ogromnie podziękować za pomoc przy obsłudze naszej pięcioosobowej grupy. Przyznać muszę, że jak dotąd nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą turystów, począwszy od ogromnego pakietu folderów, prospektów, gadżetów (nigdzie wcześniej nie spotkałem się z takim podejściem do klienta), wyposażenia w telefon komórkowy, gps czy mapę Nowej Zelandii, poprzez dobór hoteli, jak też wybór auta z wypożyczalni. O pamiątkowym dyplomie już nawet nie wspomnę, gdyż cały czas gdy na niego patrzę to wracam myślami do tych wspaniałych chwil. Magnesy na lodówkę już znalazły swoje właściwe miejsce, a zawieszki do walizek oczekują już na kolejną wyprawę. Nawet nie wiesz jak jesteśmy zadowoleni z tego, że pomogłeś nam podczas wypożyczenia auta, w pewnym momencie myślałem już, że nie damy rady ale jak widać można wybrnąć z nie jednej trudnej sytuacji.

Pozdrawiam z zimnego i deszczowego Torunia Igor, Polska

Witam,

Chcielibyśmy poinformować, ze wróciliśmy bez problemów i dziękujemy za organizacje naszej wycieczki.

Pozdrawia cała nasza czwórka GRABOWSKI MARIUSZ Z RODZINA, Polska

Pani Mario,

Dziękujemy za zorganizowanie naszego pobytu. Był bardzo udany i dobrze dograny. Może jeszcze kiedyś uda nam się odwiedzić Nową Zelandię, bo rzezcywiście jest wyjątkowa. Proszę podziękować od nas p. Ewie, p. Damianowi i p. Krzysztofowi.

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Piwowarczyk

Witam Pani Mario :)

Szczesliwie dolecialysmy i jakos powoli wracamy do normy. Jeszcze raz dziekuje za okazana pomoc i mam nadzieje do uslyszenia wkrotce.

Pozdrawiam Kasia, Polska

Dzień dobry Pani Mario,

Wróciliśmy szczęśliwie w pełnym składzie bardzo zadowoleni z wyprawy. Ogromnie dziękujemy za wspaniałą organizację pobytu, zwiedzania i wszelkie inne atrakcje. To co zdążyliśmy zobaczyć na wyspie północnej bardzo nas urzekło i jeśli tylko pojawi się możliwość żeby wrócić na zielone wyspy to z pewnością przyjedziemy, mam nadzieję, ze nie raz. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wszystko,

Monika Chodkowska, Polska

Wróciliśmy z Indonezji.

Prawie cały listopad mięliśmy objazdówkę. Grupa z Logosu miala 24 osoby. Podczas jednego wieczoru spędzanego przy polskim drinku rozmawialiśmy o różnych wyjazdach. Nie masz pojęcia jak mi było niezmiernie miło, kiedy dowiedziałem się, że najlepszym pilotem na Nową Zelandię i Australię jest niejaki Bogdan Nowak. Oczywiście już do końca imprezy piliśmy tylko Twoje zdrowie. Jesteś bardzo popularnym pilotem. Przy każdej okazji chwalę się tym, że miałem to szczęście, że razem spędziliśmy jeden z dłuższych moich wyjazdów. Gratuluję tego profesjonalizmu.

Mirek Buler, Polska

Pani Mario

Co prawda wróciliśmy do domu w niedzielę nad ranem ale "wpadliśmy" od razu w wir codziennych obowiązków domowo-zawodowych, stąd też dopiero teraz siadam do komputera, aby napisać do Pani parę słów. Przede wszystkim są to słowa wielkiego podziękowania za: - opracowanie bardzo ciekawego programu naszej "wyprawy" - profesjonalne, wręcz perfekcyjne dopięcie każdego jej szczegółu - stałe czuwanie nad komfortem naszego pobytu (chociażby fakt dokonania zmiany rezerwacji samochodu na większy). Wręcz ujęło nas to, że poświęciła Pani swój prywatny czas, aby się z nami bezpośrednio spotkać i pokazać nam Auckland. Jest Pani bardzo ciepłą, sympatyczną i niezwykle komunikatywną osobą. Wspominałam Pani, iż szczególnie ja obawiałam się tak dalekiej wyprawy, realizowanej w nieznanej nam wcześniej opcji programu indywidualnego. Ale mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy właśnie na Panią. Zatem za wszystko BARDZO DZIĘKUJEMY. A jeśli chodzi o pobyt na Fiji to dokonany przez Panią wybór "ośrodka" był także bardzo trafny. Praktycznie nie mieliśmy zastrzeżeń do warunków i byliśmy bardzo zadowoleni.

Pozdrawiamy i życzymy Pani i Pani rodzinie wszelkiej pomyślności Dalmatowie, Polska

Witam Pani Mario

Dotarliśmy do domu w całości:)chociaż podróż trwała 55 godzin :(licząc jazdę samochodem od Franz Josef do Kielc:) Dziękujemy za wszystko, super było!!! a teraz pozostały nam zdjęcia i wspomnienia:)

Pozdrawiamy z białej Polski. Aneta i Marcin Pyszczek, Polska

Witamy serdecznie

Dziękujemy jeszcze raz za zorganizowanie nam wspaniałych wakacji w Australii i Nowej Zelandii. Szczerze mówiąc przyroda i jej różnorodność przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i już myślimy o powrocie na Antypody. Oba kraje są przepiękne i mają tyle do zaoferowania, że można by spędzić miesiące i nadal nie zobaczyć wszystkiego. Bardzo nam żal, że nie udało się zobaczyć fiordów, ale to tylko kolejny powód żeby jeszcze tam wrócić :) Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowolone z wyjazdu i ze współpracy z Państwem. Gdybyśmy ponownie wybierały się na Antypody to pewnie znowu skorzystałybyśmy z Państwa usług i również poleciłybyśmy z czystym sumieniem Państwa biuro znajomym.

Pozdrawiamy, Kasia i Bogusia, Polska

Kochani Państwo!

Zawsze ilekroć patrzę na certyfikat który wisi na ścianie i przypomina mi się Pan Bogdan który nas pilotował. To był bogaty czas w zdobycie informacji dzięki niemu.Nieraz też snuję wspomnienia z pobytu tam na Antypodach, tylko szkoda,że to tak daleko. Ale jest coraz więcej głosów,że chcieli by zobaczyć jeszcze raz Nową Zelandię - kto wie może się odważę ? Napewno będę was prosił o pomoc.

O.Jacek, Polska

Pani Mario,

Jeszcze raz w imieniu swoim i Żony dziękuję Pani za wzorowe przygotowanie naszego pobytu, a Bogusiowi - za znakomitą realizację.

Serdecznie pozdrawiam Marian Ożóg, Polska

Dotarliśmy szczęśliwie i zgodnie z planem do domu.

Teraz zostało tylko uporządkować zdjęcia i cieszyć się wspomnieniami, których mamy dużo i tylko dobre. Bardzo mile wspominamy naszego przewodnika po Auckland, którego wiedza i sposób jej przekazywania były imponujące. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy.

Jacek Juniszewski, Polska

Pani Mario ,

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie nam podróży .Zaplanowaliśmy trochę za mało czasu na szczegółowe poznanie Sydney , Brisbane i ich okolic ,ale dzięki pani poznaliśmy bardzo miłych ludzi , mam na myśli pana Jana i Kasię. Pokazali nam , myślę ,wszystko co można było w tak krótkim czasie jaki mieliśmy.Szczególne podziękowania dla Pana Jana , prawdziwej skarbnicy wiedzy o Australii. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy z zimowej Polski

Marzena i Jerzy Jędrzejczykowie, Polska

Aloszka Kochani Marysiu,Bogusi i Damian,

Juz jestem szczesliwie w domku, dotarlam wczoraj o 7 rano. Wszystko poszlo gladko, grupka cala 12 osobowa byla bardzo zachwycona Nowa Zelandia, Damianek zrobil super wycieczke dla nas. Organizacja ze strony Green Lite Travel byla na +5 bardzo dziekuje za dopiecie wszystkiego na ostatni guzik Marysiu.

Pozdrawiam serdecznie, Bozena Jarnot, HAWAII POLONIA TOURS INC.

Drodzy, Mario i Bogdanie

Ponawiamy serdeczne podziekowania za zaproszenie i umozliwienie nam pokonania "Wielkiej Petli" po NZ (gdy o tym wspominamy naszym tubylcom, zielenieja z zazdrosci... inni by sie chwalili, my tylko o tym mowimy).

Pozdrawiamy Was i Damiana, Stefan z kol. Marianem, Polska

Szanowny Panie Bogusławie !

W Imieniu mojej Małżonki oraz własnym, chciałem Panu podziękować za zorganizowanie naszego pobytu w Nowej Zelandii w dniach 8 do 19 lutego 2012 r. Należy podkreślic wysoki stopień profesjonalizmu i zaangażowanie w organizacji naszego pobytu, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć w ciągu tych kilkunastu dni Nową Zelandię w całej okazałości, poznać historię, kulturę zwłaszcza rdzennej ludności Maoryskiej, oraz piękno i różnorodność tego dalekiego dla nas Polaków kraju. Dziękujemy za bardzo miła atmosferę i wysoką kulturę wykazywaną na każdym kroku. Życzymy Panu i Pana Małżonce dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, oraz dalszych dobrych i owocnych kontaktów z Krajem Ojczystym -Polską.

Halina i Krzysztof Grzegorzkowie z Nowego Sącza, Polska

Szanowni Państwo !

Ciągle mamy w pamięci niezapomniane chwile spędzone w Nowej Zelandii, której piękno mogliśmy poznac przy Waszej pomocy i z Waszym udziałem.

Z wyrazami szacunku Krzysztof Grzegorzek, Polska

Witam Pani Mario!

Jeszcze raz dziękuję za niesamowte wakacje. Powrót do Polski mielismy udany ( nocleg w Seulu to był świetny pomysł). W polsce przywitały nas niezłe mrozy ( do -22 st.) Wszyscy znajomi dziwli się dlaczego jesteśmy tacy opaleni. Życzę powodzenia i mam nadzieję do zobaczenia !

Anita, Polska

Pani Mario i Panie Bogdanie,

Jeszcze raz pragnę gorąco Państwu, podziękować za okazaną troskę i pomoc. Naprawdę było nam bardzo miło spotkać Państwa na „drugim końcu świata”. Serdecznie pozdrawiam

Mariusz Ficoń, Polska

Pani Mario , Panie Bogdanie i Panie Damianie!

Ogromne dzieki za Nowozelandzka wycieczke. Organizacja, hotele, wyzywienie i transport byly przygotowane i wykonane perfekcyjnie. Bylam juz na wielu wycieczkach w swoim zyciu ale ta wycieczka pozostawila tylko mile i przepiekne wspomnienia oraz b.wiele wiadomosci o tym pieknym kraju. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziekujemy siostry z Melbourne

Aneta i Krystyna, Polska

Witam,

Z małym opóźnieniem pozwalam sobie raz jeszcze podziękować za wspaniale przygotowaną wycieczkę po pięknej Nowej Zelandii. Droga powrotna przeszła bez większych problemów, choć trwała strasznie długo. Pozdrawiam i zapraszam na obiad przy okazji Państwa pobytu w Warszawie, Ukłony

Monika i Andrzej, Cross Media PR Sp z o.o.